Mercedes S600 W140 Grey

опис автомобіля                

ЦІНА ЗА ГОДИНУ 000 ГРН. + ПОДАЧА ІНДИВІДУАЛЬНО

Mercedes S 600 W140 кольору бризок шампанського (Exclusive), 1997 року випуску - чудовий, респектабельний седан, автомобіль представницького класу, в якому елітарність поєднується з солідністю. Автомобіль має автоматично закриваються двері, унікальне подвійне скління, систему контролю клімату, які забезпечують рівень комфорту для будь-якої події. Цей автомобіль підкреслить вигідно Ваш статус і додасть неповторність Вашому святу. Поряд з якісною незалежною підвіскою, а також стерео системою, ці гідності забезпечують вищий рівень комфорту, який припаде до душі будь-якій людині.

оснащення салону

  • Колір бризки шампанського (Exclusive)
  • У салоні коричнева шкіра
  • аудіосистема
  • TV, DVD
  • Клімат контроль

Якщо Ви хочете замовити бізнес автомобіль на день народження , вечірку, випускний та інші заходи, зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами (096) 368-00-68, (063) 797-07-70 , (099) 007-94-80, або напишіть нам по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовивши бізнес автомобіль в нашій компанії і повірте, Вам не буде рівних. Гарантуємо, що Ви зі своїми друзями запам'ятаєте подорож надовго і обов'язково зверніться в компанію GRANDLIMO ще раз для замовлення цього бізнес автомобіля на іншу особливу подію у Вашому житті.