Disco Bus

Disco Bus

опис лімузина

ЦІНА ЗАГОДИНУ - 4 000 грн.

ЦІНА ЗА ГОДИНИ6000 грн.

ЦІНА ЗА ГОДИНИ - 7500 грн.

ЦІНА ЗА КОЖНУ НАСТУПНУ ГОДИНУ 2000 Грн.

Disco Bus - кращий Disco Bus в Україні! Disco-Bus - це диско-клуб, караоке клуб, ресторан-бар на колесах! Автобус-клуб створений для будь-яких подій, гарантуючи якісний сервіс. Disco Bus- ніяких обмежень! Disco Bus- МОЖНА ВСЕ !!! На борту працюють і включені у вартість: Діджей-фотограф, бармен-стюарт, водій. Також включені у вартість: караоке і понад 40000 пісень, розробка індивідуального маршруту із зупинками і екскурсією, танцпол з мега-лазерним шоу, ефектом робота і супер-звуком, Buble-Show (шоу мильних бульбашок), бар і чіллаут, зона відпочинку, фотосесія , небесні ліхтарики, кальян і багато іншого. Disco Bus - Вечірка починається відразу біля Вашого будинку або офісу. Disco Bus перетворюється в Ваш власний розважальний комплекс, де правила встановлюєте ви! Вам не потрібні більше прокурені клуби з натовпами людей. Весь Ваш свято можна провести в Disco Bus. Розроблено спеціальні програми для дитячого дня народження зі спеціальними цінами. Телефонуйте, ми вам все розповімо. Місткість нашого Disco Bus становить від 2 до 40 чоловік в залежності від концепції замовлення.

оснащення салону

  • Караоке і понад 40000 пісень
  • Танцпол з мега-лазерним шоу, ефектом робота і супер-звуком
  • Buble-Show (шоу мильних бульбашок)
  • Бар і чіллаут
  • Зона відпочинку
  • Небесні ліхтарики
  • Кальян

Якщо Ви хочете замовити Disco Bus на день народження , вечірку, випускний та інші заходи, зателефонуйте нашим менеджерам за телефонами (096) 368-00-68, (063) 797-07-70, (099) 007-94-80, або напишіть нам по електронній пошті Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовивши Disco Bus в нашій компанії і повірте Вам не буде рівних. Гарантуємо, що Ви зі своїми друзями запам'ятаєте цю казкову подорож надовго і обов'язково зверніться в компанію GRANDLIMO ще раз для замовлення цього незвичайного лімузина на іншу особливу подію у Вашому житті.